UKI-karusellen i gang

Det første løpet i UKI-karusellen er over. Se resultatene her.

Resultater fra UKI-karusellen 14. april 2018   
Jessheim friidrettsstadion
arr: Ullensaker/Kisa IL Fiidrett
Kvinner 16-17 år. 3 km vegløp
1 Hanna Sandholt Hansen (01)Eidsvold Værk Skiklubb12,26
Kvinner 18-19 år 3 km vegløp
1 Mina Rømmerud (99)Nordre Eidsvoll IL13,42
2 Solveig Daae Wiig (00)Ull/Kisa ILFullført
Kvinner 21-34 år 3 km vegløp
1 Kirsten Daae Wiig (97)Ull/Kisa IL12,04
2 Hege Bjørndal (95)Nordre Eidsvoll IL13,00
Kvinner 35-39 år 3 km vegløp
1 Heidi Thoresen (81)Privat16,08
Kvinner 40-44 år 3 km vegløp
1 Rønnaug S Alsgaard (77)Ull/Kisa IL11,28
Kvinner 45-49 år 3 km vegløp
1 Marianne Opsahl (73)Ull/Kisa IL12,13
2 Gudrun Laake (70)Ull/Kisa IL16,18
3 Elisa Bischoff (72)Privat21,02
Kvinner 55-59 år 3 km vegløp
1 Anne-Brit Strandset (59)Romerike Runners Team14,21
Kvinner 60-64 år 3 km vegløp
1 Marit Skolt Skafle (56)Ull/Kisa IL16,39
Kvinner 65-69 år 3 km vegløp
1 Trine B Mangerud (51)Ull/Kisa IL15,28
Kvinner 70-74 år 3 km vegløp
1 Berit Vetland (48)Privat18,13
Kvinner 75-79 år 3 km vegløp
1 Eva Carlsen (40)NRK19,31
Menn 15 - 17 år 3 km vegløp
1 Mathias Uverud (01)Gjerdrum IL10,03
2 Elias Kjærstad (01)Gjerdrum IL10,39
Menn 18-19 år 3 km vegløp
1 Haavard Aurstad (99)Eidsvoll10,34
2 Sondre Westby Liestøl (99)Ull/Kisa IL10,41
3 Jonas Nødtvedt Wenger (99)Ull/Kisa IL11,49
Menn 21-34 år 3 km vegløp
1 Ole Aleksander Pedersen (90)BDO Romerike BIL11,19
Menn 35-39 år 3 km vegløp
1 Andre Gonstad Johansen (82)Privat10,48
2 Per Kristian Julsrud (82)BDO Romerike BIL11,01
3 Jon Valvatne (80)Privat11,20
4 Lasse Johannesen (79)Ull/Kisa IL12,48
Menn 40-44 år 3 km vegløp
1 Øivind Kværner (75)Privat11,11
2 Marcus Forsback (78)FK Mjølner11,50
3 Morten Aronsen (77)Privat15,11
3 Anders Knudsen (77)Ull/Kisa IL15,11
Menn 45-49 år 3 km vegløp
1 Torbjørn Liestøl (73)Ull/Kisa IL10,04
2 Stig Gunleiksrud (69)Ull/Kisa IL11,44
3 Audun Ødegaard (70)Privat11,58
4 Tor Vegard Grytten (69) 5Ull/Kisa IL12,25
Menn 50-54 år 3 km vegløp
1 Lars Myhre (64)Ull/Kisa IL11,24
2 Geir Holmsen (67)Stovnerkameratene11,51
3 Harald Olavson Rutle (68)Ull/Kisa IL12,20
4 Geir Bjerkestrand (68)Hvam IL12,33
5 Kåre Chr Olsen (64)Jessheim13,07
Menn 55-59 år 3 km vegløp
1 Tor Ivar Hvam (62)Kløfta IL12,12
2 Ole Vikerhaug (59)Fet Skiklubb12,34
3 Kåre Svensson (61)Universitetet i Oslo BIL14,39
4 Bjørn-Ivar Thune (59)Ull/Kisa IL17,37
Menn 60-64 år 3 km vegløp
1 Tore-Michael Engen (58)Nord-Odal IL12,01
2 Dag Liløkken Hage (58)Blystadlia12,33
3 Ove Aastorp (56)Ull/Kisa IL13,52
4 Ketil Stølen (57)Privat14,28
5 Sverre Lang (54)Romerike Runners Team15,26
6 Torgeir Jakobsen (57)Hurdal IL15,39
Menn 65-69 år 3 km vegløp
1 Torbjørn H. Sæther (50)Eidsvoll Turn12,35
2 Ivar Egeberg (50)Blaker IL12,53
3 Trond Skedsmo (49)Borgen IL15,45
4 Einar Luktvassli (50)Løpsklubben 181416,18
5 Hjalmar Langrusten (51)JBIL Lodalen16,49
6 Helge Velure (50)Ull/Kisa IL22,36
7 Halvard E Merlid (53)Ull/Kisa ILFullført
Menn 70-74 år 3 km vegløp
1 Bjørn Lauglo (48)Stovnerkameratene12,33
2 Harald Ødegård (46)Raumnes & Årnes IL12,44
3 Odd Kinnsbekken (48)Ull/Kisa IL12,59
4 Arne Johansen (48)Ull/Kisa IL13,44
5 Jon Olav Romundgard (48)Raumnes & Årnes IL14,41
6 Widar Rognerud (47)Raumnes & Årnes IL14,52
7 Finn Løkeberg (47)Aurskog-Høland FIL15,21
8 Anders Jellum (48)Ull/Kisa IL15,25
9 Trygve Bårde (48)Privat15,47
10 Ole Jonny Sørensen (47)Hadeland FIK16,22
11 Tore Ragnar Olsen (46)Ull/Kisa IL16,53
12 Bjarne Døhlen (47)Romerike Runners Team17,43
13 Steinar Ulsaker (47)Ull/Kisa IL19,33
14 Sverre Rimstad (44)Raumnes & Årnes IL22,57
15 Arne Luke (44)Ull/Kisa ILFullført
15 Ole Arnegård (44)Ull/Kisa ILFullført
15 Sigmund Ongstad (44)Oslostudentenes idrettsklubbFullført
Menn 75-79 år 3 km vegløp
1 Dag H Holum (43)Kløfta IL15,24
2 Steinar Stavdal (41)Veritas BIL15,44
3 Arve Tretterud (43)Kløfta16,41
4 Sven Olberg (42)Aurskog-Høland FIL17,24
5 Henning Høgheim (39)Ull/Kisa IL19,17
6 Petter Kildal (41)Haga IF21,42
Menn 80-84 år 3 km vegløp
1 Helge Holth (37)Romerikslagets IL21,20
Gutter 10 år 600 m vegløp
Jonas BergsliPrivat2,09
Erik Alexander BrønnUll/Kisa IL2,26
Oliver Rustad ØrvikUll/Kisa IL fotball2,10
Gutter 11 år 600 m vegløp
1 Nicholas ReklevRaumnes & Årnes IL1,54
2 Rise Leo EliasUll/Kisa IL2,00
3 Carl Erling PeterssonFrogner IL2,12
4 William HjeltnesUll/Kisa IL2,13
5 Christoffer Holås LohneUll/Kisa IL2,27
Gutter 12 år 600 m vegløp
1 Martin Andre EnebakkUll/Kisa IL1,53
2 Oliver LøkkenUll/Kisa IL1,56
3 Andreas Housgaard-HuseUll/Kisa IL1,58
4 Jonas TeksumGjerdrum1,59
5 Aksel E GjøystdalUll/Kisa IL2,06
6 Julian Gonstad JensenPrivat2,15
7 Andreas Lindebo KværnerPrivat2,16
8 Sigurd RotneboPrivat2,21
Gutter 13 år 600 m vegløp
1 Ole Kristian Lindebo KværnerPrivat1,48
1 Oliver Finstad NytrøenUllensaker Skiklubb1,48
3 Michael ReklevRaumnes & Årnes IL2,14
Gutter 14 år 600 m vegløp
1 Henrik Schultze ToverødUll/Kisa IL1,38
2 Eirik Bjørk HalvorsenUllensaker Skiklubb1,44
Jenter 10 år 600 m vegløp
Elina HvattumUll/Kisa IL2,40
Maria AlsgaardPrivat2,12
Ingvild KværnerPrivat2,23
Keisha Abdullah LockertGystadmarka2,38
Jenter 11 år 600 m vegløp
1 Natalie Norbeck JøransenUll/Kisa IL2,12
2 Sofie PedersenNordea2,13
3 Helene Haugstad BackenKløfta IL2,14
4 Sara Isabella BertheussenUll/Kisa IL2,22
5 Wilma Bekkemoen TorbiørnsonUllensaker Skiklubb2,23
6 Jenny FjelstadUll/Kisa IL2,26
7 Rebecka Helle AasUll/Kisa IL2,48
Jenter 12 år 600 m vegløp
1 Alette Sandholt HansenBjerke IL2,15
Jenter 13 år 600 m vegløp
1 Sophie MannionUll/Kisa IL1,57
Jenter 14 år 600 m vegløp
1 Dorthe Marie EnebakkBjerke IL1,57
Funksjonshemmede 200 m veg
George Pape, Algarheim,
Helle Kristine Thorshaug, Gjerdrum,
Gutter/Jenter 0-4 år 200 m veg
Vilja Elisabeth Hermanrud Wiig, Ull/Kisa IL,
Elinor Gonstad Jensen, Privat,
Kaja Rønaas Julsrud, Jessheim,
William Brustad-Frigård, Jessheim,
Julie Skar, Hoppensprett barnekarusell,
Torjus Reierstad, NOTEAM,
Filip Andersson Opheim, Hoppensprett barnekarusell,
Madelen Thoen, Hoppensprett barnekarusell,
Jonathan August Rognstad-Dreyer, Hoppensprett barnekarusell,
Elah Madsstuen, Hoppensprett barnekarusell,
Carl Sander Danneteg, Hoppensprett barnekarusell,
Jamal Leo Njie, Hoppensprett barnekarusell,
Casper Bergland Ebbestad, Hoppensprett barnekarusell,
Julian Bergland Ebbestad, Hoppensprett barnekarusell,
Benjamin Ramskjær Rognstad, Hoppensprett barnekarusell,
Carsten Tvetbråten, Hoppensprett barnekarusell,
Philippa Wilhelmine Nimmons, Hoppensprett barnekarusell,
Celine Skedsmo, Hoppensprett barnekarusell,
Vemund Gunleiksrud, Jessheim,
Sander Rognstad Post, Privat,
Jonas Gjengedal-Andersskog, Ski,
Ola Dahl Rognstad, Lommedalen IL,
Silja Alvilde Aronsen, Hoppensprett barnekarusell,
Tila Flaig, Privat,
Kian Abdullah Lockert, Hoppensprett barnekarusell,
Alvin Lindskog, Privat,
Oda Norum Algarheim, Hoppensprett barnekarusell,
Amanda Bergsåker Vestli, Hoppensprett barnekarusell,
Tobias Mythe Opstad, Hoppensprett barnekarusell,
Isak Størseth, Privat,
Erle Hauge Flaa, Skogmo,
Magnus Hansen, Privat,
Brage Aaen, Hoppensprett barnekarusell,
Gutter/Jenter 5-7 år 200 m veg
Max Syrstad, Ull/Kisa IL,
Julie Skeie Furuseth, Privat,
Solveig Evers, Mogreina,
Bettina Berg Julsrud, Privat,
Henriette Haugstad Backen, Privat,
Astrid H Knudsen Walstad, Privat,
Aksel Walstad Knudsen, Privat,
Ella Hjeltnes, Ull/Kisa IL,
Mari Strande, Hoppensprett IL,
Ine Strande, Privat,
Elise Furuseth Løe, Privat,
Alma Sjølivangen Skavhaug, Hoppensprett barnekarusell,
Kevin Fagerjord, Hoppensprett barnekarusell,
Mathea Thoen, Hoppensprett barnekarusell,
Kaisa Elisabeth Rognstad-Dreyer, Hoppensprett barnekarusell,
Mille Emilie Madsstuen, Hoppensprett barnekarusell,
Carl Maximillan Danneteg, Hoppensprett barnekarusell,
Villemo Vanvik, Hoppensprett barnekarusell,
Christian Olai Jacobsen, Hoppensprett barnekarusell,
Carl Tvetbråten, Hoppensprett barnekarusell,
Oscar Tvetbråten, Hoppensprett barnekarusell,
Eline Oleane Flobak-Nilsen, Hoppensprett barnekarusell,
Nikolai Arntzen, Dal IL,
Eivind Hoem, Hoppensprett barnekarusell,
Kristian Espeland, Kløfta,
Dennis Himberg-Larsen, Hoppensprett barnekarusell,
Jennie Alette Aronsen, Hoppensprett barnekarusell,
Theodor Blaszyk, Privat,
Nomi Abdullah Lockert, Gystadmarka,
Ingrid Alsgård, Privat,
Ingrid Ellingsdalen, Hoppensprett IL,
Thea Karine Algarheim, Hoppensprett barnekarusell,
Matilde Vestli, Algarheim,
Alva Brasen, Hoppensprett barnekarusell,
Andrea Berg Hagen, Hoppensprett IL,
Even Lysbakken, Algarheim,
Emilie Thomsen, Privat,
Emilie Rogstad, Privat,
Erle Maria Finnebraaten Aaen, Hoppensprett barnekarusell,
Josefine Thire, Hoppensprett barnekarusell,
Marie Løkås, Hoppensprett barnekarusell,
Tuva Dahlen Solberg, Privat,
Gutter/Jenter 8-9 år 200 m veg
Linne Evers, Mogreina,
Helene Slåen Høgheim, Jessheim,
Leah Gonstad Jensen, Privat,
Tristan Skydsrud Nielsen, Ull/Kisa IL,
Elida Hembre, Ull/Kisa IL,
Sophie Wang-Larsen, Privat,
Herborg Aass Hætta, Ull/Kisa IL,
Eivind E Gjøystdal, Ull/Kisa IL,
Iver Løvgaard Faksvåg, Ull/Kisa IL,
Noah Lind, Ullensaker Flyers,
Oliver Maxim Sand, Gystadmarka skole,
Odin Flobak Tehrani, Gystadmarka skole,
Lina Flaig, Privat,
Antonina Blaszyk, Privat,
Elise Ellingsdalen, Skogmo skole,
Astrid Marie Bauck Jensen, Privat,
Maria Ringstad, Gjerdrum,
Sarah Nicolaisen, Ull/Kisa IL,
Adrian Thomsen, Privat,
Nikolai Lyngra Lund, Algarheim,
Julie Rogstad, Privat,
Lykke L Thorshaug, Privat,
Nicoline Øvrebø, Privat,
Hedda Aamodt, Privat,
Mosjon 3 km veg
Frank Finstad, Ull/Kisa IL,
Randi Elisabeth Hermanrud, Friskis & Svettis Gjøvik,
Inger Lise Wiig, Ull/Kisa IL,
Tone Brodshaug, Privat,
Axel Valen-Sendstad, Gjerdrum IL,
Arild Olsen, Stovnerkameratene,
Jostein Brodshaug, Privat,
Per W. Bøe, Ull/Kisa IL,
Johnny Hermansen, Fet FIK,
Tone Nicolaysen, Privat,
Kristian Roaldstveit, Hurdal IL,
Jens Herman Aamodt, Eidsvold Værk Skiklubb,
Mette Tandberg, Gjerdrum,
Rigmor Berntsen, Ull/Kisa IL,
Åge Marius Hansen, Privat,
John Johansen, Ull/Kisa IL,
Bjørg Nagell, Privat,
Berit Sørum, Jessheim,
Randi Bråthen, Privat,